Technický pracovník-těžební úsek

Vintířov
Práce na plný úvazek
Sokolovská uhelná p.n. a.s.

Popis

Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. a skupina SUAS GROUP a.s., pokračuje ve svých činnostech v oblasti těžby uhlí, aktivně se zapojuje do nových projektů a posiluje svůj tým technických pracovníků těžebního úseku v oboru strojním.

Hledáme spolehlivé a kvalifikované technické pracovníky na těžební úsek.

Náplň práce nového kolegy bude:

  • řízení údržby, plánování oprav a údržby na svěřeném zařízení
  • vytváření a zpracování technických obchodních požadavků
  • navrhování technického řešení
  • komunikace s externími dodavateli
  • řízení týmu složený z interních zaměstnanců
  • zodpovědnost za skladové zásoby
  • příprava a uzavírání obchodních případů, fakturace, apod.

Co nabízíme:

  • práce v ranních směnách PO-PÁ 6:00-14:00
  • stabilní a zajímavou práci
  • odpovídající mzdové ohodnocení , příplatky
  • zajímavé zaměstnanecké partnerské benefity
  • dovolená 25 dní
  • příspěvek závodní stravování

Co požadujeme:

  • VŠ vzdělání v magisterském programu strojního směru
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC-Microsoft Office (Word, Excel,…)-pokročilý
  • praxe vítána v oblasti oprav a údržby:
  • a) Velkostroje
  • b) Strojní (pasová) doprava
  • c) Stavební stroje
  • d) Vyhrazená zařízení (zdvihací, tlaková, popř. plynová)
  • e) Svařování
  • základní obchodně ekonomické znalosti ( příprava a uzavírání obchod. případů, fakturace, apod.)
  • základní znalosti technických norem a legislativy v oblasti strojní
  • základní znalosti z BOZP a PO
  • základní znalosti technických předpisů a norem ve strojírenství ( např. vyhrazená zařízení)
  • samostatnost
  • vedení podřízených pracovníků v údržbě
  • jednání s externími dodavateli
  • schopnost plánování oprav a údržby na svěřeném zařízení
  • časová flexibilita
  • dobrý zdravotní stav-bez vážnějších fyzických omezení-práce ve výškách a vnějších klimatických podmínkách

Ostatní:

  • Nástup možný dle dohody
  • Životopisy je možno zasílat na email: kariera@pracesuas.cz

pracesuas.cz
hledáme tvůj zápal