Seznam všech pozic

Volné pozice:

Ostatní

Objev pozici, která čeká právě na tebe.

Filtry

Vedoucí pracovník (skládka komunálního odpadu)
Ostatní

Sokolovská uhelná právní nástupce, a.s. a skupina SUAS GROUP a.s., posiluje své pracovní týmy a pro svoji dceřinou společnost SUAS Recyklační s.r.o., hledá kolegy na pozici Vedoucí pracovník (skládka komunálního odpadu). S rozvojem nových a rozšířením stávajících projektů ve skupině SUAS GROUP a.s. a následně  SUAS Recyklační s.r.o., hledáme spolehlivého vedoucího pracovníka (skládka kom.odpadu). Místem […]

Vřesová
Práce na plný úvazek
SUAS Recyklační s.r.o.
Obchodní zástupce pro průmyslovou výrobu/výstavbu
Ostatní

Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. a SUAS GROUP a.s., posiluje své pracovní týmy a hledá kolegy na pozici Obchodní zástupce pro průmyslovou výrobu/výstavbu. S rozvojem nových projektů ve skupině SUAS GROUP a.s., hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce pro průmyslovou výrobu/výstavbu. Místo výkonu práce: Karlovarský kraj (Sokolov)

Karlovarský kraj, Sokolov
Práce na plný úvazek
Sokolovská uhelná p.n. a.s.
Lakýrník
Ostatní

Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. a  SUAS GROUP a.s., posiluje své pracovní týmy a pro svoji dceřinou společnost SUAS Technology s.r.o., hledá kolegu na pozici Lakýrník . S rozvojem nových a rozšířením stávajících projektů ve skupině SUAS GROUP a.s. a následně SUAS Technology s.r.o., hledáme spolehlivého a kvalifikovaného lakýrníka. Pracoviště se nachází v Královském Poříčí.

Královské Poříčí
Práce na plný úvazek
SUAS Technology s.r.o.
Manipulant/ka
Ostatní

Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. a SUAS GROUP a.s. posiluje své pracovní týmy a pro svoji dceřinou společnost SUAS Technology s.r.o., hledá kolegy na pozici Manipulant/ka. S rozvojem nových a rozšířením stávajících projektů ve skupině SUAS GROUP a.s. a následně SUAS Technology s.r.o., hledáme spolehlivého a kvalifikovaného manipulanta/ku. Místo výkonu práce je v Královském Poříčí.

Královské Poříčí
Práce na plný úvazek
SUAS Technology s.r.o.
Čerpadlář (údržba-Elektrárna Tisová, Vřesová)
Ostatní

Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. a SUAS GROUP a.s., posiluje své pracovní týmy a pro svoji dceřinou společnost SUAS Technology s.r.o., hledá kolegy na pozici Čerpadláře. S rozvojem nových a rozšířením stávajících projektů ve skupině SUAS GROUP a.s. a následně SUAS Technology s.r.o., hledáme spolehlivé čerpadláře pro údržbové práce na pracovištích Elektrárny Tisové a ve […]

Tisová, Vřesová
Práce na plný úvazek
SUAS Technology s.r.o.