Seznam všech pozic

Volné pozice:

základní vzdělání

Objev pozici, která čeká právě na tebe.

Filtry

Autojeřábník (mobilní jeřáby)
Doprava
Obsluha strojů a zařízení

Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s.  a SUAS GROUP a.s., posiluje své pracovní týmy a pro svoji dceřinou společnost SUAS Transportation Service s.r.o., hledá kolegy na pozici Autojeřábník (mobilní jeřáby).   S rozvojem nových a rozšířením stávajících projektů ve skupině SUAS GROUP a.s. a následně SUAS Transportation Service s.r.o., hledáme spolehlivé autojeřábníky (mobilní jeřáby).

Vintířov
Práce na plný úvazek
SUAS Transportation Service s.r.o.
Manipulant/ka
Ostatní

Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. a SUAS GROUP a.s. posiluje své pracovní týmy a pro svoji dceřinou společnost SUAS Technology s.r.o., hledá kolegy na pozici Manipulant/ka. S rozvojem nových a rozšířením stávajících projektů ve skupině SUAS GROUP a.s. a následně SUAS Technology s.r.o., hledáme spolehlivého a kvalifikovaného manipulanta/ku. Místo výkonu práce je v Královském Poříčí.

Královské Poříčí
Práce na plný úvazek
SUAS Technology s.r.o.
Obsluha tryskacího boxu
Obsluha strojů a zařízení

Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. a SUAS GROUP a.s., posiluje své pracovní týmy a pro svoji dceřinou společnost SUAS Technology s.r.o., hledá kolegy na pozici Obsluha tryskacího boxu. S rozvojem nových a rozšířením stávajících projektů ve skupině SUAS GROUP a.s. a následně SUAS Technology s.r.o., hledáme spolehlivé zaměstnance na pozici obsluha tryskacího boxu. Místem výkonu […]

Královské Poříčí
Práce na plný úvazek
SUAS Technology s.r.o.