Směnový technik (elektro)

Vintířov, Vřesová
Práce na plný úvazek
Sokolovská uhelná p.n. a.s.

Popis

Skupina Sokolovská uhelná pokračuje ve svých činnostech v oblasti těžby uhlí a do teplárenského úseku, hledá Směnového technika elektro.

S rozvojem stávajících projektů spojených s těžbou a zpracováním uhlí ve skupině Sokolovská uhelná, hledáme spolehlivého a kvalifikovaného směnového technika do týmů zaměstnanců teplárenského úseku sekce Elektroprovoz.

Náplň práce nového kolegy bude:

  • kontroly elektrického zařízení
  • obsluha elektrického zařízení
  • odstraňování poruch na elektrickém zařízení rozvoden

Co nabízíme:

  • stabilní a zajímavou práci
  • odpovídající mzdové ohodnocení, příplatky
  • zajímavé zaměstnanecké partnerské benefity
  • práci ve směnovém provozu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dovolená 25 dní
  • příspěvek na závodní stravování
  • možnost doplnění kvalifikace, kvalifikační růst

Co požadujeme:

  • úplné střední vzdělání s maturitou v oboru elektro
  • praxe v oboru elektro minimálně 1 rok
  • NV 194/2022 Sb. (vyhl. 50/1978 Sb.)
  • elektro práce na VN – výhodou
  • ŘP skupiny B
  • spolehlivost, pracovitost
  • chuť učit se novým dovednostem v oboru elektro, chuť odborně růst

Ostatní:

  • nástup možný ihned, dle dohody

Životopisy můžete zasílat na email: kariera@pracesuas.cz

pracesuas.cz
hledáme tvůj zápal