Vzdělávání a kariérní rozvoj

Přijď na praxi k nám.

15 září, 2023
Kariéra v SUAS GROUP  >  Aktuality  >  Vzdělávání a kariérní rozvoj  >  Přijď na praxi k nám.

Studentům středních škol nabízíme možnost absolvování praktického vyučování/odborného výcviku v našich provozech ve Vřesové, Vintířově nově i v Citicích pod vedením zkušených instruktorů. Praxe jsou určeny studentům učebních oborů, nejčastěji oborů strojních, elektro, dopravních. Probíhají v režimu týden škola, týden praxe na tzv. „venkovním pracovišti“. V rámci praxí jsou studentům propláceny hodiny produktivní práce. Zajištění praxe realizujeme na základě dohody se středními školami, praxe si mohou zajistit studenti přímo ve své škole u učitele odborného vyučování.  Cílem praxí je získat základní praktické zkušenosti a dovednosti v reálném provozu. PŘIJĎ SI VYZKOUŠET, JAK TO V REÁLU VYPADÁ.

Jsme si vědomi, že studenti nejen technických oborů se stávají perspektivními zaměstnanci a novou kvalitní posilou našich týmů.

 

Studentům maturitních oborů nabízíme možnost konání 10denních souvislých praxí  ve všech našich provozech i oborech činnosti. Pokusíme se praxi najít každému, kdo bude mít zájem. Uplatní se jak v ekonomických, administrativních, technických oborech. Zájemci o praxi se mohou hlásit u paní Lucie Šlaisové, e-mail slaisova@suas.cz , tel. 352 46 46 46.

Sdílet tento příspěvek