Pokrývač

Karlovarský kraj
Práce na plný úvazek
SUAS Stavební s.r.o.

Popis

Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. a SUAS GROUP a.s. posiluje své pracovní týmy a pro svoji dceřinou společnost SUAS Stavební s.r.o., hledá kolegu na pozici Pokrývač.

S rozvojem nových a rozšířením stávajících projektů ve skupině SUAS GROUP a.s. a následně SUAS Stavební s.r.o, hledáme spolehlivého pokrývače pro stavební práce na pracovištích v Karlovarském kraji.

Náplň práce nového kolegy bude:

  • pokládka a opravy krytin střech
  • osazení střešních oken
  • provádění hydroizolačních vrstev pod krytinou

Co nabízíme:

  • stabilní, perspektivní a zajímavou práci
  • odpovídající mzdové ohodnocení, prémie
  • stabilní pracovní doba v ranní směně, možnost přesčasů
  • dovolená 25 dní
  • příspěvek na závodní stravování

Co požadujeme:

  • vyučení ve stavebních oborech
  • manuální zručnost je žádoucí
  • praxe při práci ve výškách
  • zájemce bez praxe zaučíme, ale zkušenosti a praxi dokážeme ocenit
  • vážíme si spolehlivého zaměstnance a oceňujeme chuť se učit novým věcem
  • vhodné i pro absolventy

Ostatní:

  • nástup možný ihned, dle dohody

Životopisy můžete zasílat na email:  kariera@pracesuas.cz

pracesuas.cz
hledáme tvůj zápal