Život v SUAS GROUP

Velmi si vážíme práce více než dvou a půl tisíce našich zaměstnanců. Našim primárním cílem je vytvořit každému z nich ty nejlepší podmínky pro práci, do které budou chodit rádi. Jak? Třeba našimi zajímavými zaměstnaneckými benefity.

Jeden tým, jeden cíl

Věříme v sílu týmové práce, díky které můžeme dosahovat skvělých výsledků ve všech oblastech naší činnosti. Kdo má chuť přiložit ruku k dílu, ten u nás najde pevné místo v kolektivu a práci, která dává smysl. Nabízíme stabilitu, spolehlivost a férový přístup, tedy vlastnosti, které prostupují celou historií naší společnosti. Pojďte s námi tvořit lepší budoucnost Sokolovska!

Ctíme hodnoty našich předchůdců

Moc dobře si uvědomujeme, na jaké osobnosti a jejich dlouholetou práci navazujeme. Odkaz lidí, kteří se zasloužili o rozvoj firmy je pro nás závazkem k tomu, abychom se neustále snažili zlepšovat. Udržitelnou budoucnost můžeme tvořit pouze ve spolupráci s profesionály svého oboru. Považujete se za jednoho z nich? Potom jste tu naprosto správně a vaše kvality dokážeme náležitě ocenit.

Ohleduplný přístup k okolí i sobě navzájem

V SUAS GROUP je naším několikrát deklarovaným cílem zachování, ba dokonce i zvýšení současného počtu pracovních míst. Každý z nově příchozích zaměstnanců si může být jistý, že u nás nalezne nejen příjemný kolektiv, ale i férové pracovní prostředí, ve kterém je respekt jednoho k druhému samozřejmostí. Na kvalitě firemní kultury si zakládáme a nehodláme přestat v jejím pěstování!

Zaujali jsme vás?

Pokud ano, určitě se podívejte na volné pozice nebo se rovnou ozvěte našemu HR oddělení. My se vám na oplátku ozveme v co nejkratší možné době.